He that would eat the kernel must crack the nut

Акредитація школи

Три найпопулярніші міжнародні акредитації для програм МВА – це ті, що присуджуються AACSB, AMBA та EQUIS. Їхні методології коротко описані нижче.

Дізнатися більше
AACSB

AACSB

Американська та Сінгапурська Асоціація з просування бізнес-шкіл (AACSB) акредитує бізнес-школи, що пропонують випускні та магістерські бізнес-програми. Організація розпочала діяльність у 1919 році і вже акредитує бізнес-школи у більш ніж 51 країні. Акредитація AACSB є позитивною оцінкою за виконання «місії» школи та внесок викладачів. Школи переглядаються кожні п'ять років.

Станом на 2016 рік 755 установ було акредитовано AACSB, з яких близько 75 відсотків перебувають у Сполучених Штатах. Інші країни з великою кількістю акредитованих AACSB бізнес-шкіл включають Великобританію, Францію та Канаду.

AMBA

AMBA

Лондонська асоціація AMBA акредитує програми MBA у більш ніж 49 країнах. Станом на 2016 рік близько 50% усіх 237 акредитованих МВА програм перебували у Європі чи Сполученому Королівстві. AMBA займається акредитацією програм із початку 1980-х років. Крім MBA, організація акредитує програми DBA та MBM. За стандартами AMBA учні, допущені до акредитованої AMBA програми, повинні мати не менше трьох років досвіду роботи. Три чверті факультету бізнес-школи повинні мати ступінь магістра або докторантуру у відповідній дисципліні.

EQUIS

EQUIS

Європейська система покращення якості (EQUIS) управляється мережею розвитку управління EFMD у Брюсселі. EQUIS оцінює керівництво бізнес-школи, стратегію розвитку, програми навчання, результати студентів, кваліфікацію викладачів, внесок у суспільство, інтернаціоналізацію та корпоративні зв'язки школи. Більшість більш ніж 150 акредитованих EQUIS бізнес-шкіл розташовані в Європі або Великобританії. З 2016 року лише три бізнес-школи США отримали акредитацію EQUIS. Країни з найбільшою кількістю акредитованих EQUIS бізнес-шкіл включають Великобританію (26), Францію (17) та Китай (18).

Напишіть нам