He that would eat the kernel must crack the nut

Ефективні есе для вступу на MBA, EMBA або Masters

Процес вступу складається з великої кількості етапів, ключовий з яких - написання мотиваційних творів в аплікаційній формі школи. Як показує практика, високий бал з стандартизованого тесту - це лише перша перешкода, яку необхідно подолати на шляху до омріяної програми MBA або Masters. 60% успіху залежить від сили вашого профайлу та якості написаних есе.

Дізнатись детальніше

Як написати виграшне есе?

Сюжет та структура

Приймальна комісія не шукає шаблонних людей. Кожна людина унікальна по-своєму. Перед написанням есе важливо провести своєрідний брейнсторм для визначення сильних якостей. При висвітленні подій з життя фокусуйтеся не на результаті ваших вчинків, а на мотивації, що стоїть за ними. Продумайте структуру Вашого есе так, щоб члени комісії прочитали його «на одному подиху».

Граматичне різноманіття та багатство лексики

Ці два критерії дозволяють перетворити навіть найнуднішу історію на справжній трилер. Наприклад, використання несподіваних сюжетних поворотів через грамотно реалізовану граматичну інверсію додасть цінності вашій історії та підвищить рівень залученості приймальної комісії при прочитанні.

Відповідність вашій "великій цілі»

Весь аплікаційний процес - це спосіб для представників школи дізнатися про Вас і цілі, що Ви переслідуєте. Відповіді на запитання в аплікаційній формі мають отримати своє логічне продовження у написаних вами есе. Для представників приймальних комісій важливо бачити Вашу «велику ціль», яку Ви зможете реалізувати завдяки навчанню на програмі MBA.

49 $
  • Рекомендації зі стилістики
  • Правила освітлення ваших кар'єрних досягнень
  • Приклади есе для вступу на MBA програми популярних бізнес-шкіл
Отримати

Зміст

Напишіть нам