He that would eat the kernel must crack the nut

Підготовка документів

Процес вступу до бізнес-школи складається з низки етапів, один з яких – підготовка документів для подання до ВНЗ. Як правило, для вступу в бізнес-школу потрібні наступні документи: CV, Letter of Recommendation (x2), Letter of Introduction, Letter of application (Cover Letter), Letter of Company Support та ін. Крім цього, Вам необхідно буде написати есе і дати відповіді на відкриті запитання в онлайн-анкеті школи. Команда Cracker Academy проконсультує Вас з будь-яких питань, що виникли у процесі вступу.

Безкоштовна консультація

Види редагування готових документів

  • Editing

    Editing – покращення написаного тексту з точки зору його стилю та лаконічності. Редактор має право видаляти цілі речення з оригінального тексту або форматувати цілі параграфи. Він намагається виправити всі очевидні стилістичні помилки, але його основна мета – забезпечити логічність, лаконічність та однозначність написаного.

  • Proofreading

    Цей вид редагування ставить за мету перевірку фінального драфта на відсутність будь-яких мовних помилок. Редактор виправляє орфографічні та пунктуаційні помилки, а також використання невідповідної лексики.

  • Copyediting

    Комбінація Editing та Proofreading. Крім виправлення написаного тексту з погляду стилю та граматики, редактор враховує особливі вимоги академічної мови.

Напишіть нам